Doğal Taşların Faydaları

Doğal taşların faydaları, günümüzde hemen hemen hepimiz doğal yollarda fayda ararız. En faydalı bitkiler, şimdi bahsedeceğimiz bu taşlar her derde deva olan ve şifa dağıtan enerji dağıtan taşlardır. Birçoğunu zaten siz duymuşsunuzdur ve ama dahası da var bunları ne işe yaradığını ve size nasıl iyi geleceğini buradan öğrenebilirsiniz. Doğal taşların faydaları, gerçekten bu bilgiler sizin işinize yarayacaktır. Baş ağrısına ve gün içinde kendinizi yorgun hissediyorsanız, tüm bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Size ek destek sağlayacaktır. Hemde takı olarak kullanabilirsiniz. Renkleri biçimleri gayet güzel. Doğal taşların faydaları, bunlar gündelik hayatınızı kolaylaştıracak şeyler olacaktır.

Doğal Taşların Faydaları Nelerdir?

Doğal taşların faydaları nelerdir? hangi hastalığa iyi gelir? diş ağrısına hangisi iyi gelir? nazardan koruma özelliği olan ve bir çoğunun anlamını yazacağız. Sizin en iyi şekilde faydalanmanız için elimizden geleni yaptık sizin için derledik topladık ve paylaştık. Bunlardan yararlanabilir ve sizde çevrenize yarar sağlayabilirsiniz ilaç almadan bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Lafı çok fazla dallandırmadan budaklandırmadan konumuza geçelim. Aşağıda maddeler halinde vereceğimiz bilgiler size gündelik hayatınızda yardımcı olacak olan bilgilerdir. Bizi takip etmeye devam edin.

Doğal Taşların Özellikleri

Akik Taşı

Akik taşı taşların efendisidir, canlılık verir vücudun tembelliğini giderir. Hayata bakış açısını değiştirir ve olumlu şeyler düşünmeye yönlendirir. Ciltte oluşan lekeleri giderir ve ağrı kesici özelliği vardır. Yemen akik taşı iş adamları tarafından çok kullanılır ve başarının anahtarıdır. Cesaret ve öz güven verir.

Ametist Taşı

Ametist taşının rahatlatıcı ve uyku özelliği vardır. Uykusuzluk problemi çekenler için tam uygundur ve yatmadan önce biraz elinizde tutmanız yeterlidir. Göz, kalp, baş ağrısına iyi gelir, alerjiye karşı korur. Rahatlık ve dinginlik sağlar. Beyin gücünü artırır ve evde kullanıldığında evde huzurun artmasına sağlar.

Kehribar Taşı

Kehribar taşı tam bir ağrı kesicidir. Bel, diz, sırt ve depresyon gibi rahatsızlıklara iyi gelir. Ruhsal sağlığı korur ve doğru karar vermede etkilidir ve bedene canlılık verir. Ortamdaki kötü enerjiyi çeker.

Kuvars Taşı

Kuvars taşı bu taşların en iyisidir. Hatta ağa babasıdır ve gücün sembolüdür, kainatı simgeler. Elektronik aletlerin radyasyonundan korur, zihni kuvvetlendirir. Aşk hayatını kuvvetlendirir ve negatif enerjiyi atar.

Lal Taşı

Lal taşı tutkuların taşıdır, aşkı ve cinselliği simgeler. Aşk hayatınıza renk katar, cinsel dengeyi korur. Kasık altından her gün 10 dakika tutulursa üretkenliğin arttığı söylenir. Yastık altına konulduğunda kabuslardan kurtarır.

Firuze Taşı

Firuze taşı, kem gözlere ve nazara karşı demir kalkan olarak kullanılır. İletişim sadakat ve dostluğu temsil eder. Migrene iyi gelir ve vücudunda hastalığa karşı renk değiştirerek uyarı verir.

Yeşim Taşı

Bilgeliği taşıdır ve gücün simgesidir, endişeden kurtarır ve cesaret verir. Sol elin içinde kullanılmalı yada kalp bölgesine yakın takılmalıdır. Düşünceleri netleştirir ve doğru konuşmaya diksiyon düzgünlüğüne yararı vardır. Sihir ve büyünün etkisinden kurtarır.

Etiketler: doğal taşların özellikleri, her derde deva doğal taşların faydaları