Çingene Falı Baktır

Çingene falı baktır, merak uyandıran bir fal türüdür ve aslında bir o kadar basit görünümlüdür, bir örtü serilerek üzerine daire şeklinde konulan baklalar ile bakılır. Şimdi ise bunun çeşitleri tarotta çingene usulu bakım yada su falı bakımında çingene usulu diye adlandırılır. Tarot kartlarında en çok merak uyandıran ve bakılması istenen çingene açılımıdır. Her ne kadar tarot falının aynı gibi gözükse de bu konuda çingenelerin daha üstün olduğu gösterilmektedir. Eğer bu falı bakmak istiyorsanız, fal tebrübeniz yoksa tarot kartlarının ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, bunu iskambil kağıtlarıylada yapabilirsiniz. Gelelim bakla falına yani en eski usulu çingene falına. Aslında bunun kökeni Hindistana dayanır. Avrupaya ve çeşitli yerlere çingeneler yolu ile yayılmış olup o şekilde bakımı süre gelmiştir. Bakla falı çeşitleri nohutla da yapılır yada bunun çeşitli baklagiller ile ama o boyutta olmalıdır. Bu fala bakmak için yer zaman hiç önemli değildir, istenilen her anda bakılabilir.

Çingene Falı Baktır

Çingene falı baktır, genel olarak baklalar ile bakılan faldır yani nohut, bakla, fasulye gibi. Bunun için belirli bir saat dilimi yoktur ve çok az kurallara sahip olan fal çeşididir. Ayrıca tarot falı olarak çingene açılımı yapabilirsiniz, bunun daha iyi olduğunu söyleniyor. Bu falda baklanın sayısına göre durum değişiklik gösterir. Örtünün üzerine atılan taşlar sevgi, bağlılık, mutluluk, üzüntü gibi durumları gösterir. Ama çoğunlukla 21 yada 25 tane bakla kullanılır, her zaman tek sayı daha iyi sonuç verir.

Çingene Usulu Fal Nasıl Bakılır

Çingene usulu fal nasıl bakılır, bu fal iki türlü bakılır. Birincisi tarot çingene açılımı olarak bu da normal tarot falı bakarak çingene açılımı yapmak diğeri ise baklalar ile bakılan faldır. Bu baklaların yanında kullanılan yüzük, düğme, yeşil taş kırmızı taş gibi bir çok nesne vardır bunların her biri fal baktıran kişi bir anlam ifade eder. Beyaz taş yada düğme sizi temsil eder, diğer renkler ise olabilecek olaylar, keder, üzüntü, mutluluk, şans gibi durumları gösterir.

Çingene Falı Nedir

Çingene falı nedir, yukarıda da belirttiğimiz gibi hem tarot olarak hemde bakla falı olarak bakımı yapılır. Nasıl bakılacağı konusunu yukarıda detaylı olarak belirttik. Ayrıca sitemizde tarot falının makalesi bulunmaktadır, merak ettiklerinizi detaylı olarak okuyabilir. Ayrıca bakla falının tam olarak açıklaması vardır, merak ettiğiniz başka fal çeşitleri var ise onu da sitemizde bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz farklı her konuyu buradan öğrenebilirsiniz.

noticias de mercadeo. rushbet

Etiketler: çingene falı baktır, Çingene falı nedir, çingene usulu fal nasıl bakılır