Burçların Olumlu Özellikleri

Burçların olumlu özellikleri, bu makalemizde bunlardan bahsedeceğiz. Sizde merak ettiğiniz burcun olumlu özelliklerini buradan takip edebilirsiniz. Sevgilinizden nelerden hoşlanır, neyi sever, neyi bekler buradan püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Burçların olumlu özellikleri, öğrendikten sonra bunun sayesinde kim neyden hoşlanır. Burçların olumsuz özellikleri arkadaşımıza dostumuza nasıl davranmamız gerektiğiniz öğrenebiliriz. Size yararlı olacak bilgileri paylaşacağız ve çevrenizde olan kişilerin ne tür özellikleri olduğunu da anlayabilirsiniz. Burçların olumlu özelliklerin de bahsederken olumsuz yönlerinden de bahsedeceğiz. Başka bir makalede sizin için derleyip toplayacağız.

Burçların Olumlu Özellikleri Nelerdir?

Burçların olumlu özellikleri nelerdir? yaz zamanı aşkın en sıcak yaşandığı dönemdir. Burçların olumlu, olumsuz özelliklerini öğrendikten sonra sizin için oldukça seviyeli ve istediğiniz bir aşk yaşayabilirsiniz. En azından önceden tecrübe bilgi gibi bir şey olur. Kişiliği yansıtan bu burçlar yükseleninizle de çok alakalıdır. Kişi yükselen burcunda özelliğini almış olabilir. Burçların olumlu özellikleri, okuduktan sonra yinede kadınca haberler bölümünden burçların olumsuz özellikleri de okuyabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan bu özellikleri tek tek burçlar ile beraber paylaşalım.

Burçların Genel Özellikleri ve Olumlu Yönleri

KOÇ
Koç burcu genel özellikleri, girişken, atik, öz güven sahibi ve tez canlıdır.
Koç burcu olumlu özellikleri, maceracı, gezmeyi seven, cesur, özgürlüğüne düşkün, lafını söylemekten korkmayan açık sözlü biridir.

BOĞA
Boğa burcu genel özellikleri, hedefine ulaşmak ister ve her zaman kararlı biridir.
Boğa burcu olumlu özellikleri, pratik zeka, kararlı, lüks yaşamayı seven ve iş ortamında işini iyi yapan uyum sağlayan sevilen, soğuk kanlı ve sadık.

İKİZLER
İkizler burcu genel özellikleri, sıcak her ortama uyum sağlayan ve her şeye elinin yatkın olması, pratik zeka.
İkizler burcu olumlu özellikleri, naif ve zamana uymayan kendine göre yaşayan biri, sevgi dolu ve girdiği ortamda kendini sevdiren her ortama uyum sağlayan biridir. Yabancı dile ve eğitim hayatına yatkınlığı vardır.

YENGEÇ
Yengeç burcu genel özellikleri, hırslı ve istediğini elde eden, sahiplenici, duygusal ve evcimen biridir.
Yengeç burcu olumlu özellikleri, iyi kalpli ve aşırı duyarlı biridir. Büyüğünü küçüğünü bilen ve sevgi doludur. Arkadaşlığı sever ve sahiplenir. Her şeye iyi bir fikri vardır.

ASLAN
Aslan burcu genel özellikleri, etkileyici ve güçlü, hakim olmak isteği, kararlı ve lider ruhludur.
Aslan burcu olumlu özellikleri, heyecanlı ve temiz kalpli, iyi huylu, yardım etmeye meyilli biridir. Açık görüşlü ve düşünmeyi sever.

BAŞAK
Başak burcu genel özellikleri, eleştiriye açık, eleştirilmeyi seven, düşünmeden yargılama ve düzenli olmayı sever.
Başak burcu olumlu özellikleri, seçici, ayrıntıcı,dürüst, titiz, dakik ve dağınıklıktan hoşlanmaz.

TERAZİ
Terazi burcu genel özellikleri, uyumlu dengeli ve birlikteliği seven, bir şeye başladığı zaman sonunu getiren, dürüst ve sadık.
Terazi burcu olumlu özellikleri, büyüleyici, nazik, geçimli, duygusal, diplomatik, ülkücü, zarif, adaletli ve kendinden çok başkalarını düşünen biridir.

AKREP
Akrep burcu genel özellikleri, tutkulu,güzel, akıllı, becerikli, arkadaşlığı seven
Akrep burcu olumlu özellikleri, güçlü duygu, sezgi gücü, anlayışlı, kararlılık ve istediği yaptırma çabası vardır.

YAY
Yay burcu genel özellikleri, özgürlüğü seven, geniş fikirli, hareketli, araştırmacı, girdiği ortama renk katan biridir.
Yay burcu olumlu özellikleri, iyimser, güler yüzlü, sokulgan, açık düşünceli, uyumlu, adaletli, dürüst, güvenilir ve her konuda herkese yardımda bulunan temiz kalpli sevgi dolu.

OĞLAK
Oğlak burcu genel özellikleri, hesapçı ve çıkarcı her şeyin önlemini önceden almak ister.
Oğlak burcu olumlu özellikleri, güvenilir, kararlı, sabırlı ve istediği elde edene kadar uğraşan ve hırslı ve yardımsever biridir.

KOVA
Kova burcu genel özellikleri, bağımsız, insanları ve hayatı seven.
Kova burcu olumlu özellikleri, devrimci, insanları seven, hayat dolu, iradeli ve arkadaş canlısı.

BALIK
Balık burcu genel özellikleri, sevgi dolu, pratik zeka, ince ruhlu, hayalci, duyarlı.
Balık burcu olumlu özellikleri, duygusal, duyarlı, sevimli, uyumlu, kolay etkilenen, iyi kalpli, merhametli, anlayışlı ve hayatı yaşamayı seven, romantik.

Etiketler: aşk uyumları, burçların olumlu yönleri