Burçlara Göre Erkekleri Etkilemenin Yöntemleri

Burçlara göre erkekleri etkilemenin yolları, hayatınızda insan hangi burçtan olursa olsun size yaklaşımının iyi olmasını istiyorsanız özelliklerini bilmelisiniz. Her insan hayatındaki insanın ona samimi olması, romantik olmasını ve genelde sizin hayatınızın bir parçası olmasını isterseniz. Burçlara göre erkekleri etkilemenin yolları, burçların hepsinin değişik özellikleri vardır ve erkeği ve kadını olarak da ayrılır. Kadınlar daha çok astroloji yatkındır ve daha ilgilidir bu sayede partnerimizin özellikleri daha iyi öğrenebiliriz. Burçlara göre erkekleri etkilemenin yolları, yeni tanıdığınız birinin huyunu suyunu bilmezsiniz işte burçlardan genel özellikleri ve huylarını öğrenebilir.

Burçlara Göre Erkekleri Tanımak

Burçlara göre erkekleri tanımak, burada sizinle bu makalemizde erkek burçların özelliklerini paylaşacağız. Sizde bu sayede hayatınızda olan kişinin huylarını tam olarak öğrenmenizi sağlar. Burçlara göre erkekleri etkilemenin yolları, sayfamızdaki burç uyumundan da sevdiğinizle aranızdaki uyuma bakabilirsiniz. İlişkinizi daha çok pekiştirmek için burada paylaşacağımız yazılardan faydalanabilirsiniz. Ama ilişkiyi sağlamlaştırmanın en güzel yolu karşılıklı güven ve sadakattir.

Koç Burcu Erkeği, Bu burç oldukça aceleci, sabırsız, çekici ve hırslı olmasıyla bilinir. Duygularıyla değil mantığıyla hareket eder. Karşı cinsten beklentisi biraz asilik ve abartısız olma hafif naz yapmanızda ona ilginç gelecek şeylerdendir. Doğallıktan hoşlanır ve güçlü kadınları severler.

Boğa Burcu Erkeği, Aslında bu burcu etkilemek biraz zordur. Her zaman bakımlı ve lüks bayanları sever. Aynı zamanda tatlı söz, kur yapan bayanları ve her zaman ilgi isteyen bir burçtur.

Щенки вельш корги пемброк питомник по материалам www.newtandem.org. стоматология чертаново южное

İkizler Burcu Erkeği, Mantıklı ve hayata karşı güçlü kadınlardan hoşlanırlar. Kimsenin baskısını kabullenemezler ama sevdiğinin üzerinde baskı kurmak isterler. Hem arkadaş hem sevgili olmak isterler. Kıskançlık ve dırdır onları kaçırır.

Yengeç Burcu Erkeği, Evcimendir ve aileye çok önem verirler annelerine oldukça düşkündürler. Oldukça temizlik ve titizlikten hoşlanırlar. Aşk tam manasıyla yaşamak isterler ve romantizm ararlar. Sadıktırlar ve dürüstlükten hoşlanırlar, en önemlisi onlar için güvendir.

Aslan Burcu Erkeği, Şımartılmaktan hoşlanır ve naziktir, kolay ikna olur. Oyunculuğu severler asla niyetlerini belli etmezler bunun için çok dikkatli olmak ve iyi tanımak gerekir.anlayın. Onu sevdiğinizi ve bağlandığınız göstermeyin tamamen size bağlanana kadar.

Başak Burcu Erkeği, Bu burcun hem aşkla hemde insanlar pek arası olmaz. Hoşlanmadığını hemen belli eder bu erkeği anca maddiyatla etkileyebilirsiniz. Sabırlı olun ona hediyeler verin masraf çıkarmayın bu şekilde etkileyebilirsiniz.

Terazi Burcu Erkeği, Çok akıllıdır ve centilmenlik efendilikle yaklaşırlar. Onu anlatmanız ona iyi gelir, davranış biçiminiz ve yaklaşımınız onun için her şeyden önemlidir. Aşk ve sadakati ister ve zarif kadınlardan hoşlanırlar.

Akrep Burcu Erkeği, Hiper aktiftir hızına yetişmek mümkün değil. Her zaman bakımlı ve şehvet dolu bakan kadınlar ilgisini çeker, çok kıskançtır. Anlayışlı görüştüğü mutlu hissettiği güzel vakit geçireceği kadınlarla hayat kurmak ister.

Yay Burcu Erkeği, Özgür ruhlu esprili ve modayı sever. Bağlanmak için acele etmek kesin kararlıdır en ufak bir şeyden kızıp silme huyu vardır. Hesap sorulması ve sıkılmaktan hoşlanmaz evlilik yanlısı değildir. Öncelikle arkadaş olmak ister, daha sonra ilişki.

Oğlak Burcu Erkeği, Çok inatçıdır dediğim dediktir ve hep konuşmak ister. Karşı tarafın dinleyici olmasını bekler, her şeyin hesabını tutar. Evlilikten korkar, tatlı dil ve naziklik ister.

Kova Burcu Erkeği, Çok akıllı ve kurnazdırlar kendini beğenmiş olurlar etkilemek zordur. Hesap sorulmak ve konu ne olursa olsun sorgulanmaktan hoşlanmazlar. Sevginizi belli etmeyin hediye verin ve kaçan taraf siz olun.

Etiketler: burçlara göre erkekleri etkileme yolları, burçlara göre erkekleri tanımak