21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcunun Özellikleri

21 Nisan
20 Mayıs

Boğa Burcu

Boğa Burcu; Boğa burcu özelliklerini taşıyan kişiler bilgin, yetenekli, tecrübeli ve pratik çözümleri ile tanınmaktadırlar. Boğa burcu insanı emin kararlar verdikleri için hayatta her zaman sağlam adımlarla ve kararlılıkla yürürler. İş hayatında çözümcü oldukları için akıl insanı olarak da bilinirler. yeniliklere karşı kapalı olan boğa burcu insanı her zaman sabit fikirli olup bildiklerinin dışına çıkmadan yaşayarak meraklı yaşam tarzından uzak durmuştur. Günlük burç yorumları boğa burcu insanının bir kötü özelliği vardır oda hantal ve üşengeçlik özelliğidir ve bu özelliğinden dolayı ağır ve koşuşturmaca işlerden uzak durup el becerisi gerektiren işlere yönelik çalışmaktadırlar.

Boğa Burcu özellikleri

Yönetici Gezegeni: Venüs
Element: Toprak
Nitelik:Sabit
Uğurlu Sayıları: 6-4
Gün:Cuma
Uğurlu Taşı:Zümrüt
Renk:Pastel Mavi, Lila
Tarot kartı: İmparatoriçe
Hayvan: Boğa
Bitki: Elma, Selvi, Menekşe, Gelincik
Kıymetli Taş: Topaz
Kıymetli Maden: Bakır

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri; Boğa burcu özelliklerini taşıyan kişiler kudret ve güç olduğu kadar aynı zamanda üşengeç yapıya da sahiptirler. boğa burcu kişileri her zaman aklını kullanarak iş hayatında pratik çözümler sunmakla bilinirler. Günlük burç yorumlarında boğa burcunun bir günü bir gününü tutmaz her zaman farklı niteliklerde olurlar ve çevrelerine karşı öz güven verebilen samimi dostluk kuran kişilerdir.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri; Boğa burcu kadını uysallığı ile bilindikleri gibi aynı zamanda otoriter kişiliğe de sahiptirler. Aklından geçirdiği şeyleri yapmakta üstlerine yoktur. Çevresinde ne kadar uysal ve sakin görünse de sabit fikirli ve otoriter kişiliktedirler. boğa burcu kadınları aşırı duygusal oldukları içinde kırılgandırlar sevdikleri kişiye karşı aşırı bağlılık hissettikleri için bazen bu aşırı sevgileri eşler arasında tartışma kıskançlık çıkartabiliyor. Boğa burcu kadını duygusal ve aynı zamanda sabit fikirlerinden dolayı öfke ile birlikte verdikleri kararlardan bile dönemeyecek derecede ön yargılı dayanırlar.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri; Boğa burcu erkeği iş hayatında oldukça başarılı azimli ve çalışkandır. Bu özelliği ile çalıştığı ortamlarda gözde olup aldığı başarılarında gözde olup konum sahibi olmak için ellerinden geleni yaparlar. Boğa burcu erkekleri sakin mizacının altında aynı zamanda ketum ve asabiler ve verdikleri kararlarda sabit ve ön yargılı olurlar. Fiziki olarak kaba görünüşlü olsalar da aslında duygusal ve sevecendirler.Yaşamlarında her zaman doğru fikirler vermeye çalışırlar.

Boğa Burcu İş Hayatı

Boğa Burcu İş Hayatı; Boğa burcu yapısına sahip kişiler iş hayatında daima başarılı ve ön planda olmayı isterler. çalışma ortamında akıl insanı olarak ön planda olmakla birlikte üretken ve iş bitirici olarak bilinirler.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa Burcu Aşk Hayatı; Boğa burcu aşk hayatında duygusal bir yapıya sahip oldukları için sevdiklerine karşı her zaman bağlı ve sadakatli olurlar. Evliliklerinde ise muhabbet ve sevgileri daim olur ama en ufak bir aldatmada yada kaçamakta hiç bir şekilde affetmeyip verdikleri kararların arkasında dururlar.

Boğa Burcu Para Hayatı

Boğa Burcu Para Hayatı; Boğa burcu insanı hiç bir zaman maddi zorluk yaşamazlar iş konusunda tecrübe ve azimleri ile bilindikleri için iş hayatında yönetici sıfatında çalışmışlardır.