21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağust.
23 Eylül

Başak Burcu Özellikleri

Başak burcu özellikleri olarak hayatında tedbirli yaşamayı seven başak burcu insanı hesaplı adımlar atarak hata yapmamaya özen gösterirler. İyilik sever, tertipli, cana yakın dostane davranışları ile bilinen başak burcu insanının aynı zamanda el becerileri de çok iyi olur. Bazen aşırı dikkatli ve titiz oluşları ise arkadaş çevresinde olumsuz karşılanmıştır.Geleneklere karşı bağlı yaşayan başak burcu insanı bazı fikirlerde sabit ön görüşlü olurlar ve bu davranışları da arkadaş çevresinde hoşça karşılanmaz. Aile olarak da başak burcu insanı eş hayatında daima düzenli ve tertipli oluşlarından dolayı taktir kazanmışlardır. Eşlerine karşı her zaman iyimser ve sevgi dolu olurlar.

Başak Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Merkür
Element: Toprak
Nitelik: Değişken
Uğurlu Sayıları: 6
Gün: Çarşamba
Uğurlu Taşı: Meryem Taşı
Renk: Sarı, Yeşil
Tarot kartı: Ermiş
Hayvan: Tüm Evciller
Bitki: Nergis
Kıymetli Taş: Koyu Safir, Zebercet
Kıymetli Maden: Cıva

Başak Burcu İş Hayatı

Başak burcu iş hayatında düzenli tertipli ve özverili çalışmayı her zaman tercih eden kişilerdir. Başak burcu insanının en büyük özelliklerinden biride el becerisinin iyi olmasıdır. Yaptıkları işlerde başarı sağladıkları gibi iş hayatında çalıştığı konumlarda takdire layık görülürler. İdealist bir yapıya sahip olan başak burcu insanı azimli ve iş bitirici olarak da tanınmıştır. Bazen aceleci tavırlarda sergileyen başak burcu insanı bu özelliğinden dolayı da iş hayatında üzücü durumlar ile de karşılaşmışlardır. hayatları boyunca da maddi sıkıntı yaşamadan hayatlarını idame ederler.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak burcu aşk hayatı olarak en çok önem verdiği özelliği temizliğidir, kendisinin temiz olduğu kadar partnerinin de titiz ve temiz olmasına özen gösterir. İkili diyaloglarda mütevazi ve candan oluşu kalabalık bir arkadaş çevresine sahip olmasını sağlamıştır. İlişkilerinde gayet sağdık ve düzenli ilişki peşinde olan başak burcu insanı şıp sevdi değildir. Bağlandığı sevdiği kişiye tam manada sevgisini vermeye çalışır.

Başak Burcu Para falı

Başak burcu para falında idealist bir kişiliğe sahip olan başak burcu insanı her zaman iş hayatında başarıların peşinde gitmiştir. Hesaplı yaşantısından dolayıda hiç bir zaman maddi sıkıntı yaşamadan hayatlarını devam ettirebilirler. Bu da başak burcu insanının titiz ve öz verili, sahiplenici yapısından kaynaklanmaktadır.