21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Balik Burcu Kadınları

20 Şubat
20 Mart

Balık Burcu Kadınları

Balık burcu kadını hassas ve nazik olan yapısı ile güzelliğe ve duygusallığa önem veren ilişkiler içerisinde yer alır. Sevdiği ve değer verdiği kişiye aşkını tam manası ile veren balık burcu kadını ilişkilerinde en öne güven duymayı ve sadakati ön planda tutarlar. Balık burcu kadını iş hayatında ise sadakati ile bilinir, en çok zevk aldığı iş dalı ise güzel sanatlar üzerine el becerisini ortaya koyan işler olur. Parasal manada balık burcu insanı sıkıntılı dönemleri çok olur, bir ayı diğer ayını tutmaz ve dönem dönem maddi sıkıntılar yaşarlar. Duygusal mizacından dolayı ise kırılgan bir yapıya sahiptirler. Balık burcu insanı ile arkadaşlıklar zor olur, sevdiğine karşı aşırı düşkün olan balık burcu kadını bu düşkünlüğü ile çevresine zarar verebilir.

Balık Burcu’nun Özellikleri

Balık burcu özellikleri olarak, bu burç özelliğini taşıyan bay yada bayanlar ortak özelliklere sahip olurlar; hassas, duygusal, sempatik, alçak gönüllü ve sevgiye düşkünlüğü gibi özellikleri vardır. Balık burcu insanı yaradılış olarak her zaman insanlara karşı sevgili, merhametli ve duygusal yaklaşırlar kimi zaman bu durumları ise balık burcu insanına üzücü olaylar yaşatır. Balık burcu insanının en kötü özelliği ise güvenidir sevdikleri yada değer verdikleri kişilere aşırı derece de bağlanırlar ve onlardan hiç bir zaman zarar görmeyeceklerini düşünürler. Düşünceleri olumsuz çıktığı vakit çok derin duygular içerisine düşerler. Hassas bir yapıya sahip olan balık burcu insanı düşüncelere dalarak ufak sıkıntıları kendi içlerinde büyütebilirler.

Balık Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Neptün
Element: Su
Nitelik: Değişken
Uğurlu Sayıları: 2-6
Gün: Cuma
Uğurlu Taşı: Akuamarin
Renk: Turkuaz, Nil Yeşili
Tarot kartı: Ay
Hayvan: Balıklar
Bitki: İncir ve Söğüt, Nilüfer, Fulya
Kıymetli Taş: İnci
Kıymetli Maden: Platin

Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık burcu aşk hayatı olarak eşlerine karşı duygusal manada bağlı oldukları için ilişkileri uzun süreli olur. Partnerlerine karşı aşırı sevgi ve muhabbet ile bağlı olan balık burcu insanı aşk hayatında sevgiye ve Sadakat’a büyük önem verir.Neşeli ve sempatik tavırları ile ilgi odağı olabilen balık burcu insanının sosyal çevresi de çok kalabalıktır. Partner bulma durumlarında şansları açık olan balık burcu, aşk hayatında ve cinsel birlikteliklerinde temizliğe ve hijyene önem verdikleri kadar duygusal bir ilişkiyi her zaman ön planda tutarlar.

Balık Burcu İş Hayatı

Balık burcu iş hayatı olarak başarılı, sempatik ve girişimci ruhu ile bilen balık burcu insanı yaptıkları işlerde disiplinli ve özentili çalışması ile göz doldurur. Maddi açıdan sıkıntı yaşamayan balık burcu insanı geleceğe dair her zaman hesaplı yaşarlar. İş hayatında en çok zevk aldıkları bölüm ise güzel sanatlar üzerine el becerilerini ortaya koyabildikleri iş dallarıdır.

Balık Burcu Para Falı

Balık burcu para falı olarak her gününün hesabını bilerek yaşayan balık burcu insanı ereksiz harcamalardan uzak dururlar. Maddi hayatında hesabına göre yaşayan balık burcu insanının tek harcaması genelde giyim ve görünümü üzerine olur. Keyif aldıkları işlerde çalışma durumlarında asla zarara uğramadan büyük kazançlar elde edebilirler. Kaybettiklerinin arkasından üzülme gibi bir duyguları olmaz ve her zaman çıkış kapısı aramak için uğraş verirler. Balık burcu insanı dönem dönem maddi sıkıntı çekseler de sonunda maddi huzura kavuşurlar.