Ateş Elementi Burçları

Ateş Elementi Burçları

Ateş elementi burçları şunlardır, Yay, Koç, Aslan burçlarıdır. Ateş grubunun başlıca özellikleri sevecen, yaratıcı, hiper aktif ve güçlü bir yapıya sahiptirler. Sürekli yenilikleri severler yeni fikirlere ve yeniliklere açıktırlar. Lider karakterlidirler ve ileri görüşlü ben her şeyi yaparım egosuna sahiptirler. Ateş burçları son derece girişken ve akılcıl bir kişiliğe sahip oldukları gibi çevresindeki insanları da düşünen bencil olmayan bir yapısı vardır. Çok fazla sıkıntıya gelemezler, baskıyı sevmezler ve gezmeye, tozmaya, eğlenceye düşkündürler. Özgürlüğü ve özgür olmayı severler, doğrudan yanadırlar ve adaletli bir yapısı vardır. Bu yüzden avukat ve savcıları çoğu bu burçtan çıkar ve tarihi olaylara da ilgisi olduğundan tarihi araştırmacı kişilikten de bu işte çalışanlarda ateş grubundan çıkar.

Yay Burcu

Yay burcu ateş grubu elementinin şu özelliklerini alır seyahate çıkmayı sever, yeni dostluklar arkadaşlıklar kurmaktan hoşlanır ve samimiyet ve dostluktan hoşlanan bir bir burçtur. Çevresindeki tüm dikkatleri üzerine çeker, sürekli ilgili olduğu konuda ilgi duymak ister. Eğitim alanında en sonuna kadar devam etmek ister, hatta kendini sürekli yükseltmek için sınavlar bunun için ne uğraşlar var ise gösterir. Araştırmalarında en çok eski zamanlarda olan tarihi eserler ve tablo değerli taş gibi şeyler ile ilgilenir. Müzikten ve müzik aletlerinden çok hoşlanır, biraz filozofluk ta vardır tabi.

antidetect browser, on with maximum and. как улучшить качество сервиса обслуживания

Koç Burcu

Bu ateş grubu elementi aynı zamanda Güneş burcudur. Enerjik ve sevecendirler, fakat lider ruhludurlar çalıştıkları ortamda her zaman müdür yada iş veren konumunda olurlar. Koç burcu kendine hakim ve öz güveni sağlam kişilerdir, tuttuğuna koparan birisidir. Yapamayacağım bir şey yoktur, egosun dadır. Girişimci ve yeni fikirlere buluşlara açıktırlar.

Aslan Burcu

Aslan burcu ateş grubundaki genel özellikleri hem kültürel hemde pratik zekaya sahiptirler. Sanatsal alanda beceriklidirler, genelde ressamlar bu burçtan çıkar. Tasarım ve film yazarları bu burçtan dır, mesleki alanda hep sanat üzerine çalışır, başka alanlarda çok başarı sağlayamaz. Gösteriş ve istidamı severler, bu yüzden her zaman göz önünde olan elementtir ateş grubu ve güçlü karaktere sahiptir, Aslan burcu.

Etiketler: