21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu Kadınları

23 Temmuz
23 Ağustos

Aslan Burcu Kadınları

Aslan burcu kadınları; Gayet nazik ve kibar olan aslan kadını mağrur ve sevecen yapısı ile bilinir ama kendilerine karşı yapılan bir hatayı asla affetmezler. Dürüst oldukları kadar çevresindeki kişilerin de kendilerine karşı dürüst olmasını arzulayan aslan burcu kadını fedakarlıkları ile bilinir. Çevresinin de oldukça kalabalık olmasından memnun kalan aslan kadını burcu kalabalık olmaktan her zaman hoşnut duyarlar. Aslan burcu kadını evlilik hayatı olarak da eşine karşı bağlı oldukları kadar sevecen sahip çıkan ve yuvayı yöneten kişi olurlar ve kesinlikle de aldatılmayı hazmedemezler. Eşine karşı aşk ve muhabbet sevgi ile bağlı olan aslan burcu kadını her daim eşine olan kadınlık vazifesini dikkatli ve düzgün bir ölçüde götürme taraftarı olurlar.

Aslan Burcunun Özellikleri

Aslan burcunun özellikleri; Aslan burcu insanı kişisel özellikleri arasında her ne kadar ketum ve sert bir mizaca sahip olsalar da bu özelliklerinin dışında sahiplenici ve sevdiklerine karşı bağlı öz güven veren bir yapısı da vardır. Dik başlılığı yüzünden çevresinde her ne kadar soğuk görülen bir mizacı olsa da aslında çevresinde olan arkadaş yada aile grubu onun bu tavrından güven duyarlar. Cömertlik konusunda da oldukça fedakar olan aslan burcu insanı sahiplenme fedakarlık, yaratıcılık yönlerinden dolayı da akıl verme ve yönetme konusunda da çok iyidirler.

Aslan Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Güneş
Element: Ateş
Nitelik: Sabit
Uğurlu Sayıları: 5
Gün: Pazar
Uğurlu Taşı: Elmas
Renk: satı, Turuncu
Tarot kartı: Kader Çarkı
Hayvan: Aslan, Kedi
Bitki: Ay Çiçeği, Gül, Krizantem, Orkide
Kıymetli Taş: Kedi Gözü, Pırlanta, Sarı safir
Kıymetli Maden: Altın

Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan burcu iş hayatı; El becerisi ve zekası ile zor olan işleri bile kolaylıkla halledebilen aslan burcu insanı iş hayatında oldukça başarılı olurlar. Titiz çalışmaları ile aldıkları işlerde başarı elde eden aslan burcu iş hayatında patron, iş veren, yada sorumluluk sahibi olurlar. Kazandıkları paranın hesabını yapamayan aslan burcu insan bu huyundan dolayıda dönem dönem maddi zorluklar ve sıkıntılar yaşamaya devam ederler.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu aşk hayatı; Sevdiklerine değer verdiklerine her daim aşk ve muhabbet ile bağlı olan aslan burcu insanının aşk hayatı uzun süreli olur ve sevgisine her zaman sahip çıkarlar. Birlikteliklerinde yöneten taraf olmayı tercih eden aslan burcu insanı ilişkisini de ayakta tutmak için çırpınan taraf olurlar. Bazen sabit ön yargılarından dolayı hata yapsalar da bu özellikleri ilişkilerine zarar vermez çünkü tarafların bir birlerine karşı bağlılıkları sevgileri bu kişisel özellikleri geri tutar.

Aslan Burcu Para Falı

Aslan burcu para falı; Savurganlıkları ile bilinen aslan burcu insanı para harcamayı gereksiz yere harcamalar yapmayı severler. İş hayatına göre kazancı yüksek olan aslan burcu insanı hesapsız harcamalarından dolayı bir çok zaman maddi sıkıntılar yaşadığı da bilinmektedir. Fakat maddi sıkıntıları her zaman geçici olup uzun süreli bir parasal sıkıntı yaşamazlar.