21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Akrep Burcu

24 Ekim
22 Kasım

Akrep Burcu

Akrep burcu insanı iyi bir dost, iyi bir arkadaş ve iyi bir sırdaş olurlar, iç güdüsel sezgileri yüksek olan akrep burcu insanı karşısındaki kişiyi düşünerek ve onu anlayarak arkadaşlık kurmayı severler. Gerçek bir dost olabilecek yapıda olan akrep burcunun insanı güvenilirliği ile dürüst yapısı ile çevresinde sevilen ve sayılan kişi olurlar. Kendilerine karşı yapılan iyiliği ve kötülüğü asla unutmayan akrep burcunun insanı, insanlara da bu şekilde değer ve tavır sergilerler. Egzotik bir yapıya sahip olan akrep burcunun insanı cinsel birlikteliklerinde duygusallığa ve aşka da önem verirler. Günlük burç yorumları akrep burcunun hakkında hemen hemen her gün farklı özelliklerini yansıtmıştır. Günlük hayatlarında yaşam tarzlarına göre olayların içinde bulunan akrep burcunun insanının bir günü bir gününü asla tutmaz. İş hayatında ise çalışkanlıkları ve azmi ile bilinen akrep burcunun insanı çalışmayı da severler. Akrep burcunun insanı olumsuz yönleri olarak sadece dik başlı oluşları ve her şeyi en iyi ben bilirim mizacı taşıdıkları içinde bazen çevresinde olumsuz karşılanırlar.

Akrep Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Pluto-Mars
Element: Su
Nitelik: Sabit
Uğurlu Sayıları: 2-4
Gün: Çarşamba
Uğurlu Taşı: Topaz
Renk: Koyu Kırmızı,Şarap,Patlıcan Moru
Tarot kartı: Ölüm
Hayvan: Akrep ve Sürüngenler
Bitki: Akasya, Krizantem, Açelya
Kıymetli Taş: Turkuaz, Yılan Taşı
Kıymetli Maden: Plütonyum

Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcunun özellikleri taşıyan insanlar arkadaş çevrelerine özen gösteren, iyi dostluklar kurabilen ve çevresinde sıkı tutumu ile iyi bir sırdaş olarak bilinen kişilerdir. Akrep burcunun insanı neşesini ve üzüntüsünü her zaman içinde tuttuğu için duygularını kimselere belli etmezler. Bu yüzden sağlam ve güçlü bir iradeye sahip olurlar. Aşk hayatında ise dürüstlüğe önem veren akrep burcunun insanı duygusal bir birliktelik yaşamayı ve sevdiği kişiye deliler gibi aşık olmayı ister. Çevresinde anlayışlı

aviator slots glory casino

Akrep Burcunun Kadını Özellikleri

Akrep burcunun kadını kişisel özelliklerinde iyi bir eş, iyi bir arkadaş ve iyi bir dost olurlar. Sır tutabilen akrep burcu insanı çevresindeki kişilere her zaman güven vermiştir. Akrep burcunun kadını sevdiklerine karşı aşırı duygusal ve her zaman iyimser yaklaşırlar bu özelliklerinden dolayı evlilik hayatlarında da her zaman mutlu ve huzurlu olmuşlardır. Akrep burcunun kadınının en güzel özelliği ise azmi ile çalışmasıdır, çalışma azmi yüksek olan akrep burcu kadını iş hayatında her zaman başarılı olmuşlardır.

Посмотри шлюху в Новосибирске: http://ero.siblaguna.org/anketa/1acfda6a/ за 1200 в час

Akrep Burcunun Erkeği Özellikleri

Akrep burcunun erkeği burç özelliklerine göre duygularını içinde tutan, iyi bir dostluğa ve kişiliğe sahip güvenilir bir dost arkadaş olurlar. Çevresindeki herkesin hemen hemen güvenini alan akrep burcunun erkeği sır taşıyabildiği için oldukça kalabalık bir arkadaş çevresine sahip olurlar. İş hayatında azmi ve becerisi ile tanınan akrep burcunun insani çalışmayı ve üretkenliği severler. hatalarında pişmanlıklarını dile getiremeseler de vicdanen üzüntüsünü içinde tutar ve aynı hatayı yapmamaya özen gösterirler. Akrep burcunun erkeği güvenilirliği ile tanınır.

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep burcunun iş hayatı olarak çalışmayı seven akrep burcunun insanı iş hayatında her zaman başarılı ve kazançlı olmuşlardır.Güçlü ve iradeli yapısı ile her türlü zorluğun altından kalkabilen akrep burcu insanı çalışma hayatında hiç bir şekilde zorlukları önemsemeden üstlendiği işlerde başarılı olmaya gayret göstermiştir.

Akrep Burcunun Aşk Hayatı

Akrep burcunun aşk hayatı olarak egzotik bir yapıya sahip olan akrep burcunun insanı ilişkilerinde duygusal ve bağlılıklarını tam manada göstermek isterler. Sevdikleri ve aşık olduğu kişiye varlığını tam manada hissettirir. Partnerine karşı güvenilir ve anlayışlı olmak için özen gösterirler.

Akrep Burcunun Para Falı

Akrep burcunun para falı olarak maddi sıkıntı yaşamayan akrep burcunun insanı iş hayatında başarıları ile bilindikleri için parasal bir sıkıntı içerisine hiç bir zaman düşmezler. Tutumluluğu ile bilinen akrep burcunun insanı gerekmedikçe alış veriş yapmaktan uzak durur ve savurgan olmamaya gayret gösterirler.