21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Akrep Burcu Kadınları

24 Ekim
22 Kasım

Akrep Burcu Kadınları

Akrep burcu kadınları kişisel özelliklerinde iyi bir eş, iyi bir arkadaş ve iyi bir dost olurlar. Sır tutabilen akrep burcu insanı çevresindeki kişilere her zaman güven vermiştir. Akrep burcu kadını sevdiklerine karşı aşırı duygusal ve her zaman iyimser yaklaşırlar bu özelliklerinden dolayı evlilik hayatlarında da her zaman mutlu ve huzurlu olmuşlardır. Akrep burcu kadınının en güzel özelliği ise azmi ile çalışmasıdır, çalışma azmi yüksek olan akrep burcu kadını iş hayatında her zaman başarılı olmuşlardır.

Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcu özellikleri taşıyan insanlar arkadaş çevrelerine özen gösteren, iyi dostluklar kurabilen ve çevresinde sıkı tutumu ile iyi bir sırdaş olarak bilinen kişilerdir. Akrep burcu insanı neşesini ve üzüntüsünü her zaman içinde tuttuğu için duygularını kimselere belli etmezler. Bu yüzden sağlam ve güçlü bir iradeye sahip olurlar. Aşk hayatında ise dürüstlüğe önem veren akrep burcu insanı duygusal bir birliktelik yaşamayı ve sevdiği kişiye deliler gibi aşık olmayı ister. Çevresinde anlayışlı kişiliğe sahip bilinirler.

Akrep Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Pluto-Mars
Element: Su
Nitelik: Sabit
Uğurlu Sayıları: 2-4
Gün: Çarşamba
Uğurlu Taşı: Topaz
Renk: Koyu Kırmızı,Şarap,Patlıcan Moru
Tarot kartı: Ölüm
Hayvan: Akrep ve Sürüngenler
Bitki: Akasya, Krizantem, Açelya
Kıymetli Taş: Turkuaz, Yılan Taşı
Kıymetli Maden: Plütonyum

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep burcu iş hayatı olarak çalışmayı seven akrep burcu insanı iş hayatında her zaman başarılı ve kazançlı olmuşlardır.Güçlü ve iradeli yapısı ile her türlü zorluğun altından kalkabilen akrep burcu insanı çalışma hayatında hiç bir şekilde zorlukları önemsemeden üstlendiği işlerde başarılı olmaya gayret göstermiştir.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep burcu aşk hayatı olarak egzotik bir yapıya sahip olan akrep burcu insanı ilişkilerinde duygusal ve bağlılıklarını tam manada göstermek isterler. Sevdikleri ve aşık olduğu kişiye varlığını tam manada hissettirir. Partnerine karşı güvenilir ve anlayışlı olmak için özen gösterirler.

Akrep Burcu Para Falı

Akrep burcu para falı olarak maddi sıkıntı yaşamayan akrep burcu insanı iş hayatında başarıları ile bilindikleri için parasal bir sıkıntı içerisine hiç bir zaman düşmezler. Tutumluluğu ile bilinen akrep burcu insanı gerekmedikçe alış veriş yapmaktan uzak durur ve savurgan olmamaya gayret gösterirler.