21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Akrep Burcu Erkekleri

24 Ekim
22 Kasım

Akrep Burcu Erkekleri

Akrep burcu erkekleri burç özelliklerine göre duygularını içinde tutan, iyi bir dostluğa ve kişiliğe sahip güvenilir bir dost arkadaş olurlar. Akrep burcu erkeği çevresindeki herkesin hemen hemen güvenini alan akrep burcu erkeği sır taşıyabildiği için oldukça kalabalık bir arkadaş çevresine sahip olurlar. İş hayatında azmi ve becerisi ile tanınan akrep burcu insani çalışmayı ve üretkenliği severler. hatalarında pişmanlıklarını dile getiremeseler de vicdanen üzüntüsünü içinde tutar ve aynı hatayı yapmamaya özen gösterirler. Akrep burcu erkeği güvenilirliği ile tanınır.

Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcu özellikleri taşıyan insanlar arkadaş çevrelerine özen gösteren, iyi dostluklar kurabilen ve çevresinde sıkı tutumu ile iyi bir sırdaş olarak bilinen kişilerdir. Akrep burcu insanı neşesini ve üzüntüsünü her zaman içinde tuttuğu için duygularını kimselere belli etmezler. Bu yüzden sağlam ve güçlü bir iradeye sahip olurlar. Aşk hayatında ise dürüstlüğe önem veren akrep burcu insanı duygusal bir birliktelik yaşamayı ve sevdiği kişiye deliler gibi aşık olmayı ister. Çevresinde anlayışlı kişiliğe sahip bilinirler.

Akrep Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Pluto-Mars
Element: Su
Nitelik: Sabit
Uğurlu Sayıları: 2-4
Gün: Çarşamba
Uğurlu Taşı: Topaz
Renk: Koyu Kırmızı,Şarap,Patlıcan Moru
Tarot kartı: Ölüm
Hayvan: Akrep ve Sürüngenler
Bitki: Akasya, Krizantem, Açelya
Kıymetli Taş: Turkuaz, Yılan Taşı
Kıymetli Maden: Plütonyum

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep burcu iş hayatı olarak çalışmayı seven akrep burcu insanı iş hayatında her zaman başarılı ve kazançlı olmuşlardır.Güçlü ve iradeli yapısı ile her türlü zorluğun altından kalkabilen akrep burcu insanı çalışma hayatında hiç bir şekilde zorlukları önemsemeden üstlendiği işlerde başarılı olmaya gayret göstermiştir.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep burcu aşk hayatı olarak egzotik bir yapıya sahip olan akrep burcu insanı ilişkilerinde duygusal ve bağlılıklarını tam manada göstermek isterler. Sevdikleri ve aşık olduğu kişiye varlığını tam manada hissettirir. Partnerine karşı güvenilir ve anlayışlı olmak için özen gösterirler.

Akrep Burcu Para Falı

Akrep burcu para falı olarak maddi sıkıntı yaşamayan akrep burcu insanı iş hayatında başarıları ile bilindikleri için parasal bir sıkıntı içerisine hiç bir zaman düşmezler. Tutumluluğu ile bilinen akrep burcu insanı gerekmedikçe alış veriş yapmaktan uzak durur ve savurgan olmamaya gayret gösterirler.